Joao Miranda może trafić do Premiership

Według angielskich gazet, Atletico Madryt w przerwie zimowej może stracić jednego ze swoich podstawowych zawodników, ponieważ Manchester United zamierza złożyć ofertę i pozyskać defensora Joao Mirandę.

Manchester United pomimo transferów w letnim okienku transferowym, nie jest zadowolony z pary obrońców która obecnie występuje i priorytetem staje się pozyskanie środkowego obrońcy, mogącego wskoczyć do pierwszej 11. Na ten cel United mają już podobno przygotowane 16 mln funtów a także dość wysoką gażę dla samego piłkarza.
Według ekspertów z najlepszybukmacher szanse na sprowadzenie piłkarza na Old Traford są oceniane na 65%, gdyż sam zawodnik również wydaje się zainteresowany kierunkiem Premiership. Media na wyspach donoszą że działacze United są na tyle zdeterminowani aby przeprowadzić ten transfer przy pierwszej możliwej okazji.
Bardzo pozytywnie o Joao wyraża się szkoleniowiec Manchesteru, Louis van Gaal który wskazał właśnie tego piłkarza jako piłkarza na którym chciałby zbudować nową defensywę, szczególnie że po odejściu Rio Ferdinanda oraz Nemanji Vidica do tej pory nie udało się załatać luk w obronie.

Bukmacherzy zgodnie typują że przenosiny piłkarza odbędą się już tej zimy, co zdaje isę potwierdzać Prezes Atletico Madryt, Enrique Cerezo, który zdaje sobie sprawę że jeśli wpłynie oferta, to ciężko będzie zatrzymać Mirandę, ponieważ nie chce robić przeszkód jeśli piłkarz uzna to za możliwość rozwoju.

Okres pracy trenerskiej: 01/07/1992 – 07/03/1994

Data urodzenia: 02/06/1952

Trener / Manager

Dodaj komentarz