Cole przeprasza kibiców

Prawdziwe lanie dostali w piątek piłkarze Chelsea Londyn. Angielski klub przegrał 1:4 z Atletico Madryt w meczu o Superpuchar Europy. Lewy obrońca „Niebieskich”, Ashley Cole na swoim profilu na Twitterze skomentował porażkę i przeprosił wszystkich kibiców.

Bohaterem rozgrywanego na stadionie w Monaco spotkania był snajper Atletico, Radamel Falcao. Kolumbijczyk strzelił gola już w 7. minucie i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Później jeszcze dwukrotnie pokonał Petra Cecha, zaliczając klasycznego hat-tricka. Czwartą bramkę dla madryckiego klubu strzelił Miranda.

Piłkarze Chelsea nie błyszczeli i do końca spotkania nie odrobili strat, zdobywając się jedynie na honorowego gola na piętnaście minut przed końcem spotkania. Z siódmego metra do bramki rywali trafił Gary Cahill.

Sromotną porażkę londyńskiego zespołu ostro skomentował Ashley Cole. Lewy obrońca „Niebieskich” napisał na swoim profilu na Twitterze: „Cóż, to była dla nas prawdziwa lekcja, absolutny żart, a nie walka, pożądanie, pasja, bardzo rzeczywisty sprawdzian!!! Przepraszam kibiców CFC.”